דיסקברי, האתר המוביל למחירוני רכבים חדשים ויד שניה
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
לוח רכב
יבואנים
 

www.discovery-israel.co.il

חפש / נקה
 
שנת יצור מ-   עד
חפש / נקה
מחירון רכב – מידע כללי
מחירון רכב דיסקברי מאפשר לגולשים באינטרנט לקבל מידע אודות מחירונים שונים : הוא מספק מידע על מחירון רכבים חדשים ומידע אודות מחירון רכבים משומשים. אלו משתנים מידי חודש. המחירון מספק גם מידע על ביטוח רכב ומימון לרכב חדש. בנוסף, מחירון רכב דיסקברי עוסק בהפניות גולשים המעוניינים לקבל הצעות ליסינג לחברות המובילות בתחום זה.
הוא מטפל בכל סוגי הבקשות לעסקאות הליסינג: ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני, ליסינג פרטי, ליסינג לעסקים וכו'.

איך מחירון הרכב של דיסקברי עובד?
מחירון הרכבים המשומשים של דיסקברי הוא פשוט לשימוש. הוא כולל מחיר מחירון לרכב ומשלב תוכנה המחשבת פרמטרים חשובים המשפיעים על ערכן של מכוניות משומשות. כך למשל התוכנה תעריך את השפעתם של הקילומטראז', התאונות שעבר הרכב וסוג הבעלים הקודם של הרכב.

מהו מחיר מחירון? כאשר אתם מדברים על "מחיר מחירון" הכוונה היא למחיר המופיע במחירון לגבי אותו רכב. כלומר המחיר הנקוב לגבי המכונית המדוברת באחד מדפי המחירון. התוכנה שקיימת במגזין הרכב של דיסקברי מאפשרת לחשב את המחיר המדויק של רכב משומש ספציפי.

חשוב לדעת-
א. מחירי הרכבים המסומנים בכחול מתייחסים לרכב חדש, בעוד יתר המחירים מתייחסים לרכב משומש.
ב. ההמלצות המתייחסות למספר בעלים קודמים, להגדרת הבעלים הקודמים לרכב וקילומטראז' הינן המלצות עליהן יש להוסיף במידת הצורך ועל פי העניין את ההמלצות המתבקשות בגין מצב הרכב כפי שמשתקף מדו"ח מכון בדיקה או בדיקת שמאי רכב.
ג. בכל אותם מקרים בהם צוינו מרווחי הפחתה (בין לבין) יש להיעזר במכון בדיקה או שמאי רכב לקביעת האחוז הנכון אותו יש ייחס לרכב הנבדק.
ד. תוספות שאינן תוספות אינטגרליות ברכב והותקנו ברכב במרוצת השנים בו היה בשימוש, כגון: גג נפתח, חישוקי מגנזיום, ספויילרים, מערכת איתור וכדומה מהווים גורם לתוספת במחיר הרכב אותה יש לאמוד על ידי שמאי.
ה. העובדה כי רכב מסוים נרכש בעבר באמצעות מכרז אינה מהווה שלעצמה גורם הפחתה מערכו. מכאן שהמלצותינו בנוגע לרכישה ממכרז מתייחסת אך ורק לרכישה הישירה מהמכרז כהמלצה להקטנת הסיכון שברכישת רכב ללא בדיקה (קיום דו"ח בדיקה עדכני לרכב בעת המכרז
מבטלת את ההפחתה המומלצת לפיכך מחיר הרכב ייקבע בהתאם לתוצאות הבדיקה.) ו. בדיקה במסגרת מכון בדיקה אינה באה רק בכדי לאמוד את מצבו המכני של הרכב ו/או את העבר התאונתי, שלו אלה מהווה גם כלי נאות להקטין את הסיכון שברכישת רכב מזויף.

הערות כלליות-
א. מחירי הרכבים הפרטיים במחירון כוללים מע"מ. ברכבים מסחריים המחיר כולל מע"מ אלה באם צוין אחרת.
ב. הגדרת הדגם לרכבים משומשים לא בהכרח זהה להגדרת הדגם אותה ציינו במחירון לרכב חדש.
ג. מחירי הרכבים המשומשים הינם תוצאה של ניתוח המסקנות מבדיקות מחירים בקרב סוחרי רכב, מודעות מכירה בעיתונות ובאינטרנט וכן חישובי רמות בלאי לרכבים בכלל ורכבים יקרים בפרט לאור היצע מכירה נמוך.
ד. כל הרכבים המופיעים במחירון חדשים וישנים כאחד הועברו למערכת על ידי יבואני הרכב.

הצעות אטרקטיביות בנושאים הבאים:
מחירון רכב, קניית רכב יד שנייה, קניית רכב יד ראשונה מליסינג, קניית רכב משומש, מכירת רכב, ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי, ביטוח רכב וקניית רכב חדש ניתן לקבל במחירון רכב דיסקברי. טלפון 03-6242828.

 
רכב יד שניה
 
השכרת רכב בחו"ל
 
הפניקס ביטוח רכב
מחירון רכב דיסקברי מציע: מחירון רכב חינם, מחירון מכוניות חדשות, מחירון מכוניות משומשות
מחירון רכב דיסקברי - כתבות
מחירון רכב מידע כללי , הפחתת מחיר , טיפים לפני קנייה , מגיני שמש , בטיחות , בדיקת עובי צבע , התקן גרירה , מנוע , abs , משענת ראש , רישיון
ליסינג - ליסינג כללי , ליסניג תפעולי , ליסינג מימוני ביטוח רכב, אתר רכב, פורטל הרכבים
לוחות - לוח רכב, לוח רכבים

כל הזכויות שמורות ל"מחירון רכב דיסקברי".
מערכת דיסקברי " מחירון רכב "
טל': 03-5627248 פקס: 03-5627249 מו"ל: דיסקברי ישראל בע"מ

נבנה על ידי   אתרימנט - בנית אתרי אינטרנט
 
 
index.htm