דיסקברי, האתר המוביל למחירוני רכבים חדשים ויד שניה
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
לוח רכב
יבואנים
 

www.discovery-israel.co.il

חפש / נקה
 
שנת יצור מ-   עד
חפש / נקה
ליסינג כללי
ליסינג (Leasing) פירושו בעברית שכר מכר. ליסינג היא שיטת מימון לרכישת ציוד. השיטה מוכרת בציבור בזכות השימוש בה למתן רכבים צמודים לעובדים, אך משמשת גם לרכישת ציוד אחר. בהקשר זה קיימים גם סוגים שונים של ליסינג: ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני וליסינג לפרטיים.

שיטת הליסינג באה לאפשר לעסק לרכוש רכב הדרוש לפעולתו, בלי שיצטרך לגייס הון לשם כך. חברת הליסינג רוכשת, באמצעות הון שהיא מגייסת, את הרכב הדרוש, והעסק משלם לה תמורת הרכב בתשלומים חודשיים. בנוסף לשיקולי המימון, בהתקשרות עם חברת הליסינג ישנם גם שיקולי מס, משום שהיא ממירה הוצאה הונית בהוצאה פירותית.

הסכם הליסינג נעשה לתקופה של מספר שנים קבוע מראש. (בדרך כלל למשך שלוש שנים) בחלוף תקופה זו יכול הלקוח להחליט על קניית רכב במחיר שנקבע בראשית תקופת הליסינג, או להחזיר את המכונית לחברת הליסינג ולסיים את ההתקשרות.
ליסינג מימוני - הלקוח מקבל רכב, ומתחזק אותו בעצמו. בעסקה זו התשלום החודשי בא לכסות את הריבית על ההון שהושקע ברכישת המכונית, ואת הפחת על הרכב.
ליסינג תפעולי - בנוסף לאספקת הרכב, חברת הליסינג גם מתחזקת את הרכבים ומשלמת ביטוח רכב ואגרות. בעסקה זו התשלום החודשי גבוה יותר, משום שהוא בא לכסות גם את הוצאות ההחזקה של המכוניות.
בשני המקרים התשלום החודשי מכיל גם פרמיה, שהיא הרווח של חברת הליסינג. עצה: היעזר במחירון ליסינג.

הצעות אטרקטיביות בנושאים הבאים:
מחירון רכב, קניית רכב יד שנייה, קניית רכב יד ראשונה מליסינג, קניית רכב משומש, מכירת רכב, ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי, ביטוח רכב וקניית רכב חדש ניתן לקבל במחירון רכב דיסקברי. טלפון 03-6242828.
 
רכב יד שניה
 
השכרת רכב בחו"ל
 
הפניקס ביטוח רכב
מחירון רכב דיסקברי מציע: מחירון רכב חינם, מחירון מכוניות חדשות, מחירון מכוניות משומשות
מחירון רכב דיסקברי - כתבות
מחירון רכב מידע כללי , הפחתת מחיר , טיפים לפני קנייה , מגיני שמש , בטיחות , בדיקת עובי צבע , התקן גרירה , מנוע , abs , משענת ראש , רישיון
ליסינג - ליסינג כללי , ליסניג תפעולי , ליסינג מימוני ביטוח רכב, אתר רכב, פורטל הרכבים
לוחות - לוח רכב, לוח רכבים

כל הזכויות שמורות ל"מחירון רכב דיסקברי".
מערכת דיסקברי " מחירון רכב "
טל': 03-5627248 פקס: 03-5627249 מו"ל: דיסקברי ישראל בע"מ

נבנה על ידי   אתרימנט - בנית אתרי אינטרנט
 
 
index.htm